1. Jesteś naszym klientem:

*E-mail:
*Twoje hasło dostępu:

Nie pamiętasz hasła?

2. Nie jesteś naszym klientem

Nie posiadasz konta w naszym sklepie?

Zapytaj nas:

+48 530 483 352

sklep@zgranarodzina.eu zapytaj nas online

Reworld

Reworld
Kategoria wiekowa: 12+
Wydawca: Pegasus Spiele
Dostępność w magazynie: Brak
Koszty dostawy: od 10,00 zł
Punkty: 7 - zobacz szczegóły programu

cena: 149,00zł 79,00 zł
dodaj do ulubionych

Opis:

  • Liczba graczy: 2 - 4 osoby
  • Wiek: od 12 lat
  • Czas gry: ok. 60-90 minut
  • edycja niemiecka (gra niezależna językowo)

Wreszcie! ExoFox 5 przebadał planetę Eurybia i potwierdził, że jest obecnie jedynym realnym kandydatem , który spełnia wymagania Projektu Reworld. Niestety, ludzkość nie może dłużej czekać - czas ucieka. Dlatego teraz gracze wchodzą do gry, ich zadanie to przygotowanie Eurybii do zaludnienia, muszą zrobić wszystko aby flota populacyjna znalazła nadającą się do zamieszkania planetę.
Rozgrywka w Reworld jest podzielona na dwa etapy: najpierw nabywa się różne moduły kolonizacyjne i łączy się z własnym ładunkiem, a następnie rozłącza w odwrotnej kolejności na Eurybii. Gracze rywalizują ze sobą w tym kto wybuduje największe miasta, w rozbudowie najlepszej sieci obronnej i przyciąganiu największej liczby osadników. Tym, którym najlepiej uda się wykonać te zadanie, ludzkość będzie wdzięczna na wieki.

Reworld to pierwsza gra science-fiction zarówno dla często nagradzanego duetu autorów Kramer-Kiesling, jak i dla bardzo popularnego ilustratora Michaela Menzela. Dzięki podzieleniu gry na dwa etapy  gracze maja zapewniąną niezwykłą i bardzo ekscytującą rozgrywkę, która wymaga nowatorskiego połączenia strategicznego planowania i szybkich decyzji.

Zawartość:

1 plansza
4 frachtowce
30 kart oficerów
100 modułów płytek
20 znaczników miast
14 statków załadunkowych
1 końcowy statek załadunkowy
4 znaczniki punktów zwycięstwa
1 znacznik gracza rozpoczynającego
1 okrągły znacznik
1 woreczek z tkaniny
instrukcja

 

powrót

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.