1. Jesteś naszym klientem:

*E-mail:
*Twoje hasło dostępu:

Nie pamiętasz hasła?

2. Nie jesteś naszym klientem

Nie posiadasz konta w naszym sklepie?

Zapytaj nas:

+48 530 483 352

sklep@zgranarodzina.eu zapytaj nas online

Merkurya gra dedukcyjna

Merkurya gra dedukcyjna
Kategoria wiekowa: 10+
Wydawca: HCM Kinzel
Dostępność w magazynie: Brak
Koszty dostawy: od 8,00 zł
Punkty: 4 - zobacz szczegóły programu

cena: 58,00zł 48,00 zł
dodaj do ulubionych

Opis:

  • Liczba graczy: 2 - 6 osób
  • Wiek: od 10 lat
  • Czas gry: ok. 20 min

Merkurya to prosta do nauczenia gra pamięci i dedukcji! Gra składa się z 12 magnetycznych wież zamkowych: sześć przedstawiających kolory (kłódki) i sześć pokazujących liczby (klucze).

Każdy gracz otrzymuje jedną wieżę z kolorem i jedną wieżę z numerem, utrzymując te informacje w tajemnicy, ponieważ tworzą tajemną kombinację tego gracza. Gracz rozpoczynający wybiera osobę siedzącą po jego lewej stronie i zadaje pytanie o kolor i cyfrę. Jeśli ma jedną z tych wartości, potwierdza tę informację wyrażnym "tak" i teraz staje się nowym graczem zadającym pytania. Jeżeli odpowiedział "nie" to pytanie przechodzi na następnego gracza itd.

Gdy gracz uważa, że ​​zna kombinację koloru i cyfry przeciwnika, to może w swojej kolejce zadać pytanie o te wartości. Jeśli zgadnięte wartości są prawidłowe, przeciwnik jest wyeliminowany z gry, a gracz zgadujący kontyunuje swoją kolejkę  - ale jeśli się pomylił, to on jest poza grą i niewłaściwie oskarżony przeciwnik kontynuuje zadawanie pytań.

Wygrywa gracz , który wyeliminuje wszystkich przeciwników.

Jeśli chodzi o zasady, to wszystko!

Ile rozmawiasz z przeciwnikami? Czy milczysz czy raczej sugerujesz pytania, które chcą Ci zadać współgracze? Czy przypominasz im, kto odpowiedział co na jakie pytanie, a jeśli tak,  to czy pamiętasz prawidłowo ?! Czy Twoi przeciwnicy wpadną w wir Twojej dezinformacji?

Dodatkowe informacje:

Zawartość:

  • 6 dwuczęściowych magnetycznych wież
  • instrukcja

 

powrót

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.