1. Jesteś naszym klientem:

*E-mail:
*Twoje hasło dostępu:

Nie pamiętasz hasła?

2. Nie jesteś naszym klientem

Nie posiadasz konta w naszym sklepie?

Aktualności:

Wysyłka zamówień dopiero od 11.07.2017r.

Szanowni Państwo w okresie od 24.06.2017 do 10.06.2017 jesteśmy na urlopie :-) W związku z tym wszystkie zamówienia złożone w tym okresie...

czytaj więcej »
Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy dzień wiosny za nami. W szkole w Golasowicach z okazji przybycia wiosny zorganizowaliśmy turniej w grę Kod Faraona. Uczestnikom...

czytaj więcej »

Zapytaj nas:

+48 530 483 352

sklep@zgranarodzina.eu zapytaj nas online

O sklepie

Celem naszego sklepu jest rozpropagowanie gier planszowych i popularyzacji tego hobby.

Sami jesteśmy wielkimi fanami gier i chcemy zachęcić wszystkich do takiej formy spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Jak wskazuje nazwa naszego sklepu, szczególnie zależy nam na pokazaniu rodzinom , że gry planszowe są bardzo ciekawą i mądrą rozrywką , która umożliwia integrowanie wielu pokoleń przy wspólnej zabawie.

Stałą częścią działalności naszego sklepu jest też organizowanie spotkań z grami planszowymi w szkołach, przedszkolach, domach kultury, bibliotekach itp.

Można mieć wiele hobby i zainteresowań, i jeżeli wśród nich brakuje gier planszowych to możemy was zapewnić , że nie pożałujecie dając się wciągnąć w wir przygody nad planszą.


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.