1. Jesteś naszym klientem:

*E-mail:
*Twoje hasło dostępu:

Nie pamiętasz hasła?

2. Nie jesteś naszym klientem

Nie posiadasz konta w naszym sklepie?

Aktualności:

Gramy w planszówki w Wodzisławiu - Jedłowniku

W sobotę 9 września odbył się kolejny Wieczór z grami planszowymi w Wodzisławiu-Jedłowniku. Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i...

czytaj więcej »
Spotkanie planszówkowe dla dzieci w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Jastrzębiu-Zdroju.

W ostatni dzień wakacji ponownie gościliśmy w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Jastrzebiu Zdroju z grami planszowymi. Dzieciaki dopisały...

czytaj więcej »
Planszówki w Szpitalu Rehabilitacyjnym w Jastrzębiu-Zdroju.

W piątek 21 lipca gościliśmy w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Jastrzębiu Zdroju. Pomomo upalnej pogody znalazło się wielu...

czytaj więcej »

Zapytaj nas:

+48 530 483 352

sklep@zgranarodzina.eu zapytaj nas online

O sklepie

Celem naszego sklepu jest rozpropagowanie gier planszowych i popularyzacji tego hobby.

Sami jesteśmy wielkimi fanami gier i chcemy zachęcić wszystkich do takiej formy spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Jak wskazuje nazwa naszego sklepu, szczególnie zależy nam na pokazaniu rodzinom , że gry planszowe są bardzo ciekawą i mądrą rozrywką , która umożliwia integrowanie wielu pokoleń przy wspólnej zabawie.

Stałą częścią działalności naszego sklepu jest też organizowanie spotkań z grami planszowymi w szkołach, przedszkolach, domach kultury, bibliotekach itp.

Można mieć wiele hobby i zainteresowań, i jeżeli wśród nich brakuje gier planszowych to możemy was zapewnić , że nie pożałujecie dając się wciągnąć w wir przygody nad planszą.


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.